Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Mikro Kamyon

"Mikro Kamyon" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Mikro Kamyon oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Mikro KamyonLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Mikro Kamyon

Açıklama:

Beyendiğin küçük canavar kamyonun ile bu eğlenceli canavar kamyon oyununda farklı pistlerde sürüş yap. Nekadar çok puan kazanırsan canavar kamyonuna okadar çok upgrade yapabilirsin. Bu oyunda altı farklı seviyelerden geç: Hulo Kumsalında, yerlilerle, ormanda, barda, deniz altında veya korsanlar mağarasında. Hula Kumsal'dan sonra gelecek olan seviyeleri geçmek için değişik yıldızları toplaman lağzım.

Kontroller:

Üst yön tuşunu kullanarak gaz ver, alt yön tuşu ile arka arkaya sür, sağ yön tuşu ile öne sür, sol yön tuşu ile arkaya doğru git. Boşluk tuşuna basarak el frenini kullan. Enter'a basarak yeniden başla ve Esc'e basarak menü'ye geri dön.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat