Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Jaludo Biker

"Jaludo Biker" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Jaludo Biker oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Jaludo BikerLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Jaludo Biker

Açıklama:

Bu cambaz bisiklet oyununu oynayın ve aynı zamanda Twente şehrini de tanıyın. Bisikletiniz ile beraber Twente'nin harika doğasında gezinin. Twente Hollanda'nın batısında yer alır, harika doğası ve sempatik yerlileri ile tanınır. Rijssen'dan başlayarak Hollanda'nın Goor, Delden, Hengelo ve Enschede gibi harika şehirlerinde gezinin. Etrafınıza dikkatli baktığınızda Twente şehrindeki tanıdık binaları ve şirketleri de göreceksiniz. Yolunuza çıkacak engelleri manevra yaparak bisikletiniz ile geçin. Bunu yapabilmek için antremanlı olmanız gerek, fakat oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Kontroller:

Bu oyunu yön tuşları ile oynayın. Üst yön tuşu = hızlanma; alt yön tuşu = fren; sağ ve sol yön tuşları ile dengede kalma.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat